Twój koszyk jest pusty

Bilety / Karnety:0 / 0
Wartość (brutto):  0.00
Czas sesji:  

Zakup biletów on-line

Witamy na stronie umożliwiającej zakup biletów na zwiedzanie oraz wydarzenia w Zamku Książ. W celu przeprowadzenia procesu zakupu Państwa przeglądarka internetowa musi obsługiwać pliki cookies. W razie problemów z procesem zakupu prosimy o kontakt poprzez e-mail: zamek@ksiaz.walbrzych.pl

Wybierz wydarzenie Wybierz wydarzenie

Informujemy turystów indywidualnych, że oprócz wejść z przewodnikiem o ogłoszonych godzinach (widocznych w systemie po wybraniu wydarzenia), wejścia z przewodnikiem są tworzone na bieżąco pod kasami. Czas oczekiwania na utworzenie grupy trwa do 60 minut.

W dniach 12-13 sierpnia 2017 r. na terenie zamku odbywa się V Dolnośląski Festiwal Tajemnic - zwiedzanie zamku i przedzamcza będzie możliwe po zakupie biletu festiwalowego. Program wydarzenia znajduje się tutaj

Informujemy, że honorujemy Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny oraz Wałbrzyską Kartę Dużej Rodziny 3+. Bilet na honorowaną kartę można zakupić wyłącznie w kasie biletowej po uprzednim okazaniu karty.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

W cenie biletu na zwiedzanie zamku zawarte jest indywidualne zwiedzanie palmiarni.

Proszę o poinformowanie o dokonaniu awizacji i zapłaty za grupę w Punkcie Obsługi Klienta (74) 66 43 834, info@ksiaz.walbrzych.pl.Trasy w języku obcym zakupione online mogą być realizowane w języku angielskim lub niemieckim po uprzedniej awizacji.

Brak wydarzeń!

Wybierz wydarzenie Wybierz z kalendarza

Zamek Książ 2007 - 2012.
Wszelkie prawa zastrzeżone
System rezerwacji i sprzedaży biletów iKsoris - SoftCOM 2011 Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt graficzny: Creative Designs