Twój koszyk jest pusty

Bilety / Karnety:0 / 0
Wartość (brutto):  0.00
Czas sesji:  

Zakup biletów on-line

Witamy na stronie umożliwiającej zakup biletów na zwiedzanie oraz wydarzenia w Zamku Książ. W celu przeprowadzenia procesu zakupu Państwa przeglądarka internetowa musi obsługiwać pliki cookies. W razie problemów z procesem zakupu prosimy o kontakt poprzez e-mail: zamek@ksiaz.walbrzych.pl

Wybierz wydarzenie Wybierz wydarzenie

Informujemy turystów indywidualnych, że oprócz wejść z przewodnikiem o ogłoszonych godzinach (widocznych w systemie po wybraniu wydarzenia), wejścia z przewodnikiem są tworzone na bieżąco pod kasami. Czas oczekiwania na utworzenie grupy trwa do 60 minut.

PL: Bilet zakupiony poprzez elektroniczny system można okazać ochronie w formie papierowej lub w wersji elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego./ ENG: A ticket purchased through the online system may be presented as a paper ticket or electronically, displayed on a mobile device screen.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

W cenę biletu na zwiedzanie indywidualne lub zwiedzanie z przewodnikiem trasą “Od Piastów do tajemnic II wojny światowej” wliczone jest zwiedzanie palmiarni.

"Zamek/Palmiarnia" - Zwiedzanie bez przewodnika Explore Wałbrzych - Zamek/Palmiarnia/Stara Kopalnia Od Piastów do tajemnic II wojny-zwiedz. z przew.(90 min) Nocne zwiedzanie Nocne Zwiedzanie - ed. specj. Koszmar tego Lata Nocne Zwiedzanie - ed. specj. Zamek w Mroku Baśniowy Książ - zwiedzanie dla rodzin z dziećmi Zwiedzanie bez przewodnika + Movie Heroes

Wybierz wydarzenie Wybierz z kalendarza

Zamek Książ 2007 - 2012.
Wszelkie prawa zastrzeżone
System rezerwacji i sprzedaży biletów iKsoris - SoftCOM 2011 Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt graficzny: Creative Designs