Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt.
  Trwa komunikacja

Info zwiedzanie

Online

"Kupuj ONLINE"
Bilety na zwiedzanie zamku można zakupić ONLINE lub w kasie biletowej w zamku. Oszczędź czas i nie stój w kolejce! Bilet zakupiony poprzez elektroniczny system można okazać ochronie w formie papierowej lub w wersji elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego.

 
Online

"Bilet do Palmiarni"
W cenie biletu na zwiedzanie zamku zawarte jest zwiedzanie palmiarni (położona ok. 2 km od zamku)! Przed zakupem biletu umożliwiającego zwiedzanie samej palmiarni proszę pomyśleć, czy w ciągu najbliższego roku nie zamierzają Państwo zwiedzić również Zamku Książ.

 
Online

"Zachowaj bilet"
Bilet zakupiony na zwiedzanie zamku i palmiarni lub inny bilet łączony należy zachować i okazać w kolejnej kasie. Bilet zakupiony poprzez elektroniczny system można okazać ochronie w formie papierowej lub w wersji elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego.

 
Online

"Grupa zorganizowana poniżej 15 osób"
W przypadku awizacji grupy mniejszej niż 15 osób na zwiedzanie zamku z przewodnikiem w wybranym przez siebie dniu i godzinie obowiązuje zasada uiszczenia opłaty za 15 biletów.

 
Online

"Ostatnie wejście dla turystów indywidualnych z przewodnikiem"
Ostatnie wejście z przewodnikiem dla turystów indywidualnych jest organizowane najpóźniej:

  • od 01.04 do 30.09 o godzinie 16.00 w dni robocze i o godzinie 17.00 w weekendy
  • od 01.10 do 31.03 o godzinie 14.00 w dni robocze i o godzinie 15.00 w weekendy
 
Online

"Karty Dużej Rodziny"
Honorujemy Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny oraz Wałbrzyską Kartę Dużej Rodziny 3+. Zakup biletów możliwy wyłącznie w kasie biletowej po uprzednim okazaniu karty.

 
Online

"Plecaki i duże przedmioty"
Informujemy, że parasole, plecaki, nosidełka samochodowe i inne duże przedmioty (zwłaszcza przedmioty noszone na plecach) należy pozostawić w szatni. Dozwolone jest wchodzenie do sal zamkowych z plecakami lub nosidełkami, które mogą być noszone z przodu i będą w taki sposób noszone w trakcie zwiedzania zamku.

 
Online

"Fotografowanie turystyczne i komercyjne"
Fotografowanie i filmowanie na własny użytek dla turystów zwiedzających obiekty jest dozwolone oraz nieodpłatne w palmiarni i w zamku (z zachowaniem zasad regulaminu zwiedzania). Sesje okolicznościowe niekomercyjne (np. ślubne, komunijne) możliwe są wyłącznie na tarasach (gdy są otwarte, tj. od 01.04 do 30.09) lub w palmiarni za uiszczeniem dodatkowej opłaty zgodnie z cennikiem w kasie biletowej. W przypadku fotografowania obiektów i wykonywania sesji w celach komercyjnych, promocyjnych lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej/zawodowej prosimy o kontakt z Działem Marketingu i Promocji (74 66 43 827).

 
Online

"GRUPY (15 biletów)"
Zwiedzanie zamku z przewodnikiem jest możliwe jedną z trzech tras tematycznych, w j. polskim lub obcym, wyłącznie dla grup, które zakupią co najmniej 15 biletów, po wcześniejszej awizacji w Punkcie Obsługi Klienta (74 66 43 834).

 
Online

"TURYŚCI INDYWIDUALNI (poniżej 15)"
Turyści indywidualni mogą skorzystać ze zwiedzania z zestawem audioguide. Do wyboru: Język Polski, Ścieżka rodzinna, Polski Język Migowy, Język Angielski, Język Niemiecki, Język Czeski, Język Ukraiński.