Bilety Bilety: 0 szt. Wartość: 0.00 Towary: 0 szt. Vouchery: 0 szt. 00:00
  Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

25 grudzień 2019

Ogrody Światła

Ogrody Światła

Ogrody Światła to magiczna atrakcja, w ramach której książańskie tarasy zostaną udekorowane zachwycającymi instalacjami świetlnymi. Na Tarasie Różanym zakwitną róże, z fontanny ożyją, a Taras Zachodni zamieni się w Salę Balową, na której tańczyć będą zakochane pary. Zwiedzanie tarasów trwa ok. 25 minut. Dla posiadaczy ważnych biletów na inne usługi zamkowe przewidziana jest zniżka!

Nocne zwiedzanie - ed. Świąteczna dla rodzin z dziećmi

Nocne zwiedzanie - ed. Świąteczna dla rodzin z dziećmi

21, 25 grudnia - 90 minutowa usługa specjalna skierowana do rodzin z dziećmi – ed. Świąteczna dla rodzin z dziećmi. Podczas edycji specjalnych w zamku pojawia się jeszcze więcej atrakcji i zjaw, zmianie ulega również trasa zwiedzania. Edycje specjalne są droższe o 5 zł i podporządkowane motywom tematycznym – opis każdej znajduje się na stronie www.ksiaz.walbrzych.pl.

Nocne zwiedzanie - ed. Świąteczna dla dorosłych

Nocne zwiedzanie - ed. Świąteczna dla dorosłych

21, 25, 26 grudnia - 90 minutowa usługa specjalna skierowana do osób dorosłych – ed. Świąteczna dla dorosłych. Podczas edycji specjalnych w zamku pojawia się jeszcze więcej atrakcji i zjaw, zmianie ulega również trasa zwiedzania. Edycje specjalne są droższe o 5 zł i podporządkowane motywom tematycznym – opis każdej znajduje się na stronie www.ksiaz.walbrzych.pl.