Vstupenky Vstupenky: 0 ks Hodnota: 0.00 Zboží: 0 ks Poukázky: 0 ks
  Probíhá komunikace

09 březen 2024

Zamek z zestawem audioguide

Około 90 minutowa trasa przebiega przez średniowieczno-renesansową część zamku, najpiękniejsze zamkowe sale (m.in. salony barokowe), drugowojenne pomieszczenia oraz odrestaurowane sale III p. Możliwość zakupu biletu poszerzonego o książęce stajnie i Książęce Wody Uzdrowiskowe (Uzdrowisko Szczawno-Jedlina). W cenę biletu wliczone są tarasy zamku. Wejście na tarasy znajduje się po lewej stronie dziedzińca głównego.

Explore Wałbrzych - Zamek/Palmiarnia/Stara Kopalnia/Muzeum Porcelany

W ramach biletu można jednorazowo, w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, zwiedzić największe atrakcje miasta Wałbrzych – taniej aż o 20 zł! Bilet obowiązuje na zwiedzanie Zamku, Palmiarni, Starej Kopalni oraz Muzeum Porcelany. Zwiedzanie odbywa się zgodnie z regulaminem każdego obiektu – zachęcamy do zapoznania się z mapą atrakcji, odległościami między nimi oraz informacjami o nich na stronie www.ksiaz.walbrzych.pl

Śladami księżnej Daisy (z przew.)

Społeczna reformatorka, jedna z najpopularniejszych arystokratek, uważana była za wyjątkowo piękną i ekscentryczną kobietę. Kim była najsłynniejsza mieszkanka Zamku Książ Maria Teresa Oliwia Hochberg von Pless, znana również jako Daisy? Życiorys ostatniej pani na Zamku Książ oraz ciekawostki z jej barwnego życia poznacie podczas specjalnej trasy zwiedzania z przewodnikiem z okazji Dnia Kobiet. Terminy: 8,9 i 10 marca 2024 Godzina: 13:00 Bilet normalny: 65 zł Bilet ulgowy: 59 zł

Wielkanocne Stoły Hochbergów - zwiedzanie dla rodzin

Wielkanocne Stoły Hochbergów to usługa skierowana do rodzin z dziećmi trwającana ok. 90 minut, w trakcie których przewidziane zostały poszukiwania ukrytych jajek wielkanocnych, baśniowe zwiedzanie oraz gry przybliżające historyczne zabawy Hochbergów w tym okresie. Terminy: wszystkie weekendy w marcu oraz 1 kwietnia. Wejścia grup: 12:00 oraz 14:00. 

Sesja okolicznościowa - Palmiarnia

Sesja okolicznościowa (niekomercyjna) w palmiarni jest możliwa po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w ramach której do obiektu mogą wejść max. 4 osoby. Wniesienie opłaty za wykonanie sesji nie upoważnia do wejścia do zamku. Informujemy, że wnętrza zamkowe zostały wyłączone z niekomercyjnych sesji zdjęciowych. W przypadku zainteresowania komercyjną sesją w zamku/palmiarni/na tarasach prosimy o kontakt z Dziełem Marketingu: marketing@ksiaz.walbrzych.pl, tel 74. 66 43 827 (zapytania są wyceniane indywidualnie).