Vstupenky Vstupenky: 0 ks Hodnota: 0.00 Zboží: 0 ks Poukázky: 0 ks
  Probíhá komunikace

11 březen 2024

Zamek z zestawem audioguide

Około 90 minutowa trasa przebiega przez średniowieczno-renesansową część zamku, najpiękniejsze zamkowe sale (m.in. salony barokowe), drugowojenne pomieszczenia oraz odrestaurowane sale III p. Możliwość zakupu biletu poszerzonego o książęce stajnie i Książęce Wody Uzdrowiskowe (Uzdrowisko Szczawno-Jedlina). W cenę biletu wliczone są tarasy zamku. Wejście na tarasy znajduje się po lewej stronie dziedzińca głównego.

Explore Wałbrzych - Zamek/Palmiarnia/Stara Kopalnia/Muzeum Porcelany

W ramach biletu można jednorazowo, w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, zwiedzić największe atrakcje miasta Wałbrzych – taniej aż o 20 zł! Bilet obowiązuje na zwiedzanie Zamku, Palmiarni, Starej Kopalni oraz Muzeum Porcelany. Zwiedzanie odbywa się zgodnie z regulaminem każdego obiektu – zachęcamy do zapoznania się z mapą atrakcji, odległościami między nimi oraz informacjami o nich na stronie www.ksiaz.walbrzych.pl

Sesja okolicznościowa - Palmiarnia

Sesja okolicznościowa (niekomercyjna) w palmiarni jest możliwa po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w ramach której do obiektu mogą wejść max. 4 osoby. Wniesienie opłaty za wykonanie sesji nie upoważnia do wejścia do zamku. Informujemy, że wnętrza zamkowe zostały wyłączone z niekomercyjnych sesji zdjęciowych. W przypadku zainteresowania komercyjną sesją w zamku/palmiarni/na tarasach prosimy o kontakt z Dziełem Marketingu: marketing@ksiaz.walbrzych.pl, tel 74. 66 43 827 (zapytania są wyceniane indywidualnie).

Zamek Kobiet - pokolenie Z

Po raz kolejny spotkamy się na bezpłatnym wydarzeniu w ramach cyklu "Zamek Kobiet". Tym razem nasi goście będą rozmawiać o pokoleniu Z. Rozmowę poprowadzi dziennikarka Forbes Woman Agata Jankowska, a wśród gości zasiądzie Kinga Sobieraj, specjalistka ds. komunikacji z Toyota Motor Manufacturing Poland, Jan Strojny, były influencer i autor bestsellerowej książki “Nie zostawaj Influencerem” oraz Patrycja Załuska, ekspertka od pokoleń na rynku pracy Uniwersytetu SWPS Zamek Kobiet to wspólna inicjatywa Pań: Prezes Zamku Książ w Wałbrzychu Anny Żabskiej, posłanki Sylwii Bielawskiej i Karoliny Rduch z Faurecii Wałbrzych S.A. Zamek Kobiet to projekt dedykowany wszystkim kobietom, które chcą wymieniać poglądy, dzielić się doświadczeniami i wsparciem. Celem wydarzenia jest promowanie, inicjowanie i wspieranie aktywności wałbrzyszanek na rzecz zwiększenia udziału kobiet w życiu publicznym, społecznym i zawodowym.